Choroba nowotworowa i jej profilaktyka

Masaż Dotyk Motyla Dr Evy Reich to łagodna technika oparta na delikatnym dotyku.  Może być prostym i skutecznym wsparciem w leczeniu choroby nowotworowej oraz w profilaktyce nowotworowej. Masaż jest pomocny zarówno dla osób chorujących jak i ich rodzin i bliskich.  Pozwala nawiązać i pogłębić więź oraz ułatwia wspólne przejście przez trudny dla wszystkich okres.

Bezpieczny w trakcie i po chemioterapii, radioterapii czy jakiejkolwiek innej interwencji medycznej otwiera możliwość lepszego radzenia sobie z chorobą. Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki i delikatny, jak muśnięcie skrzydłami motyla, a sam masaż wykonywać można poprzez ubranie.

Dr Eva Reich opracowała prostą i krótką metodę, której możemy używać samodzielnie – bez konieczności wizyty u profesjonalisty.  Każdy, kto chciałby pomóc rodzinie i swoim bliskim może nauczyć się go wykonywać. Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności.  Masaż jest łatwy do opanowania a wykonanie go zajmuje do 15 minut.  Można go wykonywać w domu, szpitalu czy gabinecie lekarskim.

MasazDotykMotyla

Masaż Dotyk Motyla to delikatna i nieinwazyjna technika wpływająca na poprawę zdrowia i samopoczucia gdyż:

  • poprawia komfort w trakcie odczuwania bólu,
  • rozpuszcza napięcia, łagodzi objawy stresu,
  • ułatwia zasypianie,
  • wspiera proces zdrowienia i rekonwalescencji,
  • poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu,
  • przywraca naturalną równowagę w ciele,
  • odbudowuje energię i siły witalne po wszelkich interwencjach medycznych – zabiegach, operacjach, znieczuleniach (miejscowych i pełnych),
  • pozwala ponownie nawiązać kontakt z własnym ciałem, który mógł być utracony w wyniku interwencji medycznych,
  • przywraca chęci do życia i siły witalne, aby na nowo cieszyć się życiem.

Jeżeli chcielibyście doświadczyć i nauczyć się wykonywać Masaż Dotyk Motyla to zapraszam serdecznie do umówienia się na spotkanie indywidualne lub wzięcia udziału w kursie Masaż Dotyk Motyla.
W trakcie kurs będziecie mieli możliwość doświadczenia i nauczenia się tej subtelnej i krótkiej techniki.  Przedstawię  historię rozwoju masażu i sposoby jego stosowania. Opowiem również o przepływie energii, emocjach oraz  trudnych doświadczeniach i o tym jako one wpływają na nasze życie i na przepływ energii energii życiowej . Będę też mówić o zbroi czyli mechanizmach obronnych, które rozwinęliśmy aby przetrwać w życiu.

KsiazkaMasazDotykMotylaW 2014 roku nakładem wydawnictwa Virgo ukazała się książka Richarda C. Overly „Masaż Dotyk Motyla Dr Evy Reich”
Zawarta w książce sekwencja masażu opisana jest w zrozumiały i przystępny sposób, a załączone zdjęcia i ilustracje sprawiają, że nauka masażu staje się jeszcze łatwiejsza. Do wydania dołączona jest również płyta DVD z kursem wykonywania Masażu Dotyk Motyla szczegółowo omówionym i zaprezentowanym na osobie dorosłej, niemowlęciu i dziecku.

Informacje:

Marta Targońska
tel.: +48 606 212 200
e-mail: mtargonska@gmail.com