O Instytucie

Instytut Łagodniej Bio-Energetyki to organizacja non-profit założona w 1997 roku, m.in. przez Richarda C. Overly,  w Asheville w Południowej  Karolinie USA, której celem jest popularyzowanie pracy Evy Reich.

Misją Instytutu Łagodnej Bio-Energetyki jest:

udostępnianie teorii i technik Łagodnej Bio-Energetyki Evy Reich w atmosferze wzajemnego szacunku i współodczuwania, aby poprawić jakość życia ludzi w każdym wieku. Aby zrealizować naszą misję organizujemy programy edukacyjne i szkoleniowe, zapewniamy materiały edukacyjne i korzystamy z multimediów, celem dzielenia się wiedzą i prowadzenia terapii tam, gdzie tylko będzie to możliwe.

Nasze zadanie polega m.in. na pomaganiu osobom niezależnie od ich wieku sprostać trudnościom związanymi z traumatycznymi przeżyciami i powrócić do dobrego funkcjonowania, aby w pełni cieszyć się życiem. Rozpoznawanie traum i tego w jaki sposób wpływają one na nasze życie jest istotne, gdyż umożliwia to zmianę sposobu reagowania przy doświadczaniu przeciwności losu i traum w przyszłości.

Instytut Łagodniej Bio-Energetyki organizuje obecnie wykłady, warsztaty, kursy i spotkania indywidualne w Polsce, Łotwie, Litwie, Estonii Grecji, Singapurze  i Stanach Zjednoczonych.

Działalność Instytut Łagodnej Bio-Energetyki skierowana jest do wszystkich tych, którzy zainteresowani  są poznaniem terapii i zastosowaniem jej w życiu osobistym jak i zawodowym. W naszych szkoleniach biorą udział zarówno osoby zawodowo zajmujące się pomaganiem innym tj. lekarze, pielęgniarki, położne, psycholodzy, psychiatrzy, nauczyciele, masażyści, rehabilitanci, fizjoterapeuci, naturoterapeuci oraz osoby, które chcą pomóc sobie, swoim przyjaciołom i bliskim tj. rodzice, dziadkowie, małżonkowie, partnerzy.

« SESJE INDYWIDUALNE

« KURSY

« CERTYFIKACJA

« REGULAMIN WYDARZEŃ

« NOTA PRAWNA

Informacje o Instytucie Łagodnej Bio-Energetyki w USA oraz międzynarodowych szkoleniach znajdziesz TUTAJ

 

Kontakt w Polsce:


MARTA TARGOŃSKA
tel.: +48 606 212 200
e-mail: mtargonska@gmail.com
www.MartaTargonska.pl
WARSZAWA