Refelksologia Polarity

PRZEZ STOPY DO ZDROWIA
Refleksologia Polarity

Praktyczne techniki przywracania równowagi poprzez pracę na stopach

 6 marca Warszawa
13 maja, Poznań

kurs prowadzi: Marta Targońska

Stopy to skarbnica wiedzy o nas samych, naszych relacjach z innymi, emocjach, a równocześnie prosty sposób powrotu do zdrowia i dobrej kondycji psychicznej, kiedy można z radością podskakiwać i z lekkością dziecka iść przez życie.

Dr Stone, chiropraktyk, osteopata, twórca Polarity, uważał, że poprzez stopy można naprawdę korzystnie oddziaływać na całe ciało a leczenie wszystkich stanów chronicznych i poniżej normy powinno zaczynać się od stóp.

Poprzez masaż stóp możemy pobudzić, odblokować i zharmonizować cały organizm, aby utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom. W wyniku pracy na  stopach organizm odpręża się, napięcia rozluźniają się, co wpływa na przyspieszenie powrotu do zdrowia i równowagi. W trakcie tego leczniczego masażu wyzwalają się wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji, przywrócony zostaje wewnętrzny spokój i siły witalne.

Masaż ten działa na poziomie fizycznym, psychicznym emocjonalnym i energetycznym. Pozwala lepiej radzić sobie z dolegliwościami bólowymi, trudnymi sytuacjami i przyspiesza procesy regeneracji organizmu.

„Gdy poznałam Polarity to już do kilku lat pracowałam jako Refleksolog, moje dłonie zwłaszcza kciuki, mimo że wprawione, dosyć szybko męczyły się i „zużywały”.  Gdy zaczęłam włączać elementy Polarity do zabiegów refleksologicznych, moje dłonie w końcu odpoczęły. Zamiast mechanicznego i siłowego ucisku stosowałam delikatny dotyk.” Marta Targońska

Dla kogo: Warsztat przeznaczony jest dla profesjonalistów jaki i dla wszystkich tych co dbają o swoje  zdrowie i dobre samopoczucie oraz są zainteresowani poprawieniem jakości swojego życia jak i życia swoich bliskich czy klientów. Zapraszamy również osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Refleksologią czy Polarity, tych wszystkich, co chcą poznać nową skuteczną metodę pracy z ciałem jak i tych, co już używają refleksologii w swojej pracy i chcą poszerzyć swój warsztat.

Zobacz też warsztat MAPA EMOCJI ZAPISANA W STOPACH

Program kursu:

W programie kursu znajdują się wykłady teoretyczne jak i zajęcia praktyczne.  Na warsztacie przekazywana jest wiedza i nabywane umiejętności skutecznego stosowania masażu stóp w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia. Prowadząca będzie omawiać i pokazywać poszczególne techniki a następnie uczestnicy będą wykonywać je między sobą. Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

 • Historia i zalety stosowania leczniczego masażu stóp (Refleksologii).
 • Naukowe podstawy Refleksologii.
 • Podstawowe zagadnienia Polarity.
 • Omówienie mapy stóp oraz stref odruchowych na ciele.
 • Praca z punktami neurolimfatycznymi (odruch Chapmana)
 • Prezentacja oraz praktyka technik Polarity na stopach pomagających m.in. obniżyć napięcia, wzmocnić odporność organizmu i zmniejszyć ból.
 • Mapa emocji zapisana w stopach – jakie znaczenie mają obolałe stopy, haluksy, popękane pięty, ostrogi piętowe, płaskostopie, częste skręcenia kostek, odciski, wrastające paznokcie i inne indykatory na stopach.
 • Brazylijska Technika Palców, która m.in. uspokaja, wycisza i ułatwia zasypianie.
 • Ćwiczenia przywracające równowagę w ciele i systemie energetycznym oraz kilka technik automasażu, które można zastosować na sobie, jaki i pokazać klientowi.
 • Ziołowe kąpiele stóp.
 • Jak zacząć praktykę masażu.

Uczestniczy otrzymają materiały informacyjne oraz zaświadczenie udziału w szkoleniu.

Prowadzi: mgr Marta Targońska 

Dyplomowany Refleksolog/Refleksoterapeuta. Pierwsza Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich w Polsce. Oferuje holistyczne, edukacyjne podejście dające osobie możliwość wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie, szczęście oraz przyspieszenie rozwoju duchowego. Uważa, że droga do zdrowia prowadzi przez ciało. Prowadzi kursy, warsztaty i wykłady wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość.  Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Więcej informacji: www.martatargonska.pl 

Termin: 6 marca, g. 9:30-17:30
Miejsce:  Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15, Warszawa

Cena:  290zł przy wpłacie do 20 lutego, 350 zł po tej dacie

ZAPISUJĘ SIĘ

Wpłaty proszę dokonać na konto:
Marta Targońska Alior Bank 74 2490 0005 0000 4500 8281 4833.
Tytuł: Imię i Nazwisko Reflekso

POZNAŃ, 13 maja, g. 10:00-18:00
wkrótce podamy dokładne szczegóły

Liczba uczestników: min 6 osób max 12 osób. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Załóż wygodny strój! Weź ze sobą mały ręcznik.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Zapoznaj się z innymi naszymi wydarzeniami

Informacje:
Marta Targońska, mtargonska@gmail.com, tel. 606 212 200