Refelksologia Polarity

REFLEKSOLOGIA POLARITY
i terapia stref odruchowych

4-5 listopad, Poznań

prowadzi: Marta Targońska

Refleksologia to holistyczna, traktująca człowieka, jako jedność duszy, ciała umysłu i emocji, skuteczna i bezpieczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Polega ona na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała.

Terapia Polarity została stworzona przez osteopatę  i chiropraktyka dr Randolpha Stone. Łączy w sobie wschodnie i zachodnie podejście do procesu leczenia i zdrowienia. Oferuje holistyczne, edukacyjne podejście dające osobie możliwość wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie, szczęście oraz przyspieszenie rozwoju duchowego.

“Gdy poznałam Polarity to już do kilku lat pracowałam jako Refleksolog, moje dłonie zwłaszcza kciuki, mimo że wprawione, dosyć szybko męczyły się i „zużywały”.  Zaczęłam włączać elementy Polarity do zabiegów refleksologicznych, moje dłonie w końcu odpoczęły. Zamiast mechanicznego i siłowego ucisku stosowałam delikatny dotyk, który stymulował przepływ energii. Pozwalałam energii, aby sama działała i leczyła ciało.”  Marta Targońska

Refleksologię Polarity można stosować jako odrębną terapię, włączać jej zasady w stosowaną dotychczas metodę refleksologiczną lub inną praktykowaną technikę.

Zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Refleksologią czy Polarity, tych wszystkich, co chcą poznać nową skuteczną metodę pracy z ciałem jak i tych, co już używają refleksologii w swojej pracy i chcą poszerzyć swój warsztat.

W programie kursu znajdują się wykłady teoretyczne jak i zajęcia praktyczne.  Prowadząca będzie omawiać i pokazywać poszczególne techniki a następnie uczestnicy będą wykonywać je między sobą. Po zakończonym kursie uczestnicy będą mogli praktykować Refleksologię Polarity wśród rodziny, przyjaciół, znajomych i klientów.

W programie kursu m.in.:

 • Historia i zalety stosowania Refleksologii
 • Naukowe podstawy Refleksologii
 • Podstawowe zagadnienia Polarity
 • Refleksologiczna mapa stóp, dłoni i twarzy oraz strefy odruchowe na ciele
 • Jak stosować Refleksologię Polarity, aby obniżyć napięcia, wzmocnić odporność organizmu, zmniejszyć ból, poprawić trawienie, wesprzeć działanie układu hormonalnego
 • Mowa stóp i twarzy: obolałe stopy, haluksy, popękane pięty, wrastające paznokcie, sińce pod oczami, zaczerwienione policzki, zajady, opryszczki i zmarszczki dookoła ust oraz wypryski i inne indykatory na stopach i twarzy Ćwiczenia przywracające równowagę w ciele i systemie energetycznym oraz kilka technik automasażu, które można zastosować na sobie, jaki i pokazać klientowi
 • Zasady i metodyka zabiegu
 • Jak przeprowadzić wywiad z klientem

Zapraszamy:
fizjoterapeutów, rehabilitantów, terapeutów, masażystów, refleksologów, pielęgniarki, położne, lekarzy, psychologów, psychiatrów, osoby pracujące z dziećmi, rodziców, nauczycieli oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane  poprawieniem jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Uczestnicy otrzymują:

 • Zaświadczenie ukończenia kursu
 • Materiały szkoleniowe.
 • !!! Bezpłatna 6o minutowa konsultacja po kursie. Może odbyć się osobiście przez telefon lub skype po wykonaniu 10 zabiegów Refleksologii Polarity !!!
 • Przerwy kawowe.

Prowadzi:

Marta TargońskaMarta Targońska – Dyplomowany Refleksolog/Refleksoterapeuta. Polarity poznała w 2013 roku a od 2015 roku asystuje Richardowi Overly w trakcie kursów Terapii Polarity. Jedyny Certyfikowany Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki w Polsce. Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla.
Autorka programów szkoleniowych „Przez Stopy do Zdrowia”, „Mapa Emocji Zapisana w Stopach”, “Dno Miednicy – Centrum Kobiecej Mocy“. Pasjonatka medycyny chińskiej, tańca i świadomej pracy z ciałem. Prowadzi kursy, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne wspierające zdrowie i rozwój oraz budzące świadomość.  Pracuje z kobietami w ciąży, dziećmi, młodzieżą, dorosłymi.

INFORMACJE I ZAPISY TUTAJ

UMÓW SIĘ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ

Zapoznaj się z innymi naszymi wydarzeniami

Dodatkowe informacje
Marta Targońska,  +48 606 212 200,  refleksolozka@gmail.com